Amako

Kromě standardního sortimentu výrobků uvedeného v katalogu pro vás vyrobíme také atypické stožáry a výložníky podle vašich návrhů, výkresů a požadavků. Stožáry jsou vyráběny z kvalitních bezešvých a svařovaných trubek v jakostech 11 353 a 11 373 doložených hutními atesty a jsou z vnější i vnitřní strany upravovány žárovým zinkováním podle normy DIN 50976, která zaručuje pozinkování materiálu rovnoměrnou vrstvou zinku 0,07 – 0,087 mm. Tato povrchová úprava zajišťuje bezúdržbový provoz a vysokou odolnost proti povětrnostním vlivům po celou dobu životnosti. Stožáry žárově zinkované je možno lakovat kvalitními dvousložkovými laky dle stupnice RAL.

Stožáry a výložníky pro veřejné osvětlení

Firma AMAKO spol. s.r.o. vznikla v roce 1995 a od svého založení vyrábí stožáry a výložníky pro veřejné osvětlení, pro dopravní signalizaci, dekorativní a železniční stožáry, sloupky pro dopravní značky a ocelové konstrukce k nejrůznějšímu použití.
Používáme nejmodernější výrobní zařízení jako jsou automatické, poloautomatické stroje a počítačem řízený stroj, což spolu s kvalifikovanými pracovníky zaručuje pouze tu nejvyšší možnou kvalitu naší výroby.